Fiber Optik Aktif ve Pasif Ekipmanlar

Grid Görünüm:
Hızlı İncele

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik Kesici

(0)
400,96TL

Fiber Optic Cable Cleaver FC-6S - Fiber Optik KesiciFiber optik cleaver içerisinde bulunan elmas başlık kesme bıçağı ile fiber optik kablo iç çekirdek'in (Core)  düz bir kesme açısına dönüştürülmesi için kullanılmaktadır, Genel olarak üreticiler, Fusion yöntemi ve mekanik yöntemler ile ek yada sonlandırma işlemleri için kullanılmaktadır.M..

Hızlı İncele

Fiber Optik Ek Koruyucu (100 adet) - Fiber Optic Splice Protect Sleeves

(0)
36,45TL

Fiber Optik ek Koruyucu - Fiber Optic Splice Protect Sleeves    Fiber Optik Ek Koruyucular ingilizce ismi genel olarak ; (Fiber Optic Splice Protect Sleeves, Optical fiber heat shrinkable tube)  olarak bilinirler, Ek koruyucular fiber optik kablo ek yada sonlandırma uygulamalarında iki core (çekirdek) birleştirme işleminden sonr..

Hızlı İncele

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör - SC APC

(0)
13,85TL

Fiber Optik Fast Connector - Fiber Optik Hızlı Konnektör Fiber optik Fast Connector diğer bir ismi ile fiber optik hızlı bağlantı konnektörleri, drop kablo vb kablolarda polish ve epoxy gerektirmeden sahada Fiber Optik Cleaver kesici yardımı ile bir kabloya konnektörü bağlayarak hazır etme işlemi sağlamaktadırModel numarasıSTR-APC01Marka AdıFi..

Hızlı İncele

Fiber Optik Kablo Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic Stripping

(0)
102,06TL

Fiber Optik Kablo  Sıyırıcı 3 Dişli - Fiber Optic StrippingFiber Optik Kablo  Sıyırıcı  Diğer ismi ile  Fiber Optic Stripping olarak bilinirler, genel olarak fiber optik kablo tampon yada  125 mikron kaplı fiberin iç çekirdeğini ortaya çıkarmak için kullanılmaktadır.Model numarasıCFS3Marka AdıOEMKesim Tipi3 Tip Kesim Aralığ..

Hızlı İncele

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kez

(0)
328,05TL

Fiber Optik Temizleme Kiti Kalem Tipi Tek Tıklama ile 800 kezFiber Optik Kalem tipi temizleme kiti, Ferrül temizliği , patchcord temizliği, connector temizliği, ve adaptör temizleme işlemlerinde kullanılmaktadır. Genel yapısı itibari ile Fiber Optik Konnektör ve Fiber Optik Patchcord uçlarında bulunan ferrüllerin temizlenmesinde kullanılmaktadır, T..

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)