SC/UPC  Simplex Multi Mode Plastik Fiber Optik Adapter

SC/UPC Simplex Multi Mode Plastik Fiber Optik Adapter

0 yorum 0 Satıldı. Stokta şuan 99995 var
1,97TL
Marka:
Ürün Kodu: FO-06P21N1S01M
Stok Durumu: Stokta var
İncelenen 70 süre

Ürün özellikleri

  • SC SIMPLEX Konnektör Tipi

Ürün Açıklaması

SC / UPC - SC / UPC Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme Kaybı


Bazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.

Fiber optik adaptörler, iki konektörü hassas bir şekilde bağlayarak ışık kaynaklarının en fazla iletilmesini sağlar ve kaybı olabildiğince azaltır. Aynı zamanda, fiber optik adaptörler düşük yerleştirme kaybı, iyi değiştirilebilirlik ve tekrar üretilebilirlik özelliklerine sahiptir.

Teknik Özellikler

Adaptör Tipi
SC SimplexODF Port StandardıSC SIMPLEX
Ferrül TipiUPC
Fiber ModuMulti Mode
Ekleme Kaybı
≤0.2dB
Dayanıklılık (Tak Çıkar)1000 kez
Montaj tipi
Tam FlanşlıFerrül Hizalama TipiSeramik
Renk
BejTutuşabilirlik Oranı
UL94-V0
Paket Adeti1 ile 50 ArasıRoHS Uyumluluk Durumu
Uyumlu

Ürün Özellikleri


Fiber Optik Adaptör
Düşük takma kaybı ve iyi dayanıklılık
İyi tekrarlanabilirlik ve değiştirilebilirlik
Mükemmel sıcaklık dayanıklılığı


Ürün Özellikleri


SC Simplex Fiber Optik Adaptör Küçük Boyutlu Fakat Mükemmel Performansa Sahiptir





Toz Kapağı ile İyi Koruma

Fiber optik adaptör, tozdan kaçınmak ve temiz tutmak için ilgili toz kapağı ile donatılmıştır.



Basitçe İki Fiber Optik Kablo Bağlama

İki cihazın fiber optik hat ile doğrudan bağlantı yoluyla uzaktan iletişim kurmasını sağlamak






Yüksek hassasiyetli Seramik Kılıf

Dahili seramik manşon, fiber jumperlar arasında maksimum bağlantı sağlamak için yüksek hassasiyetlidir.




Fiber Optik iletişim sistemi, kablo televizyon ağı, LAN ve WAN, fiber optik erişim ağı ve video iletiminde yaygın olarak uygulanır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi