SC/UPC  Pigtail Multi Mode 50/125  1 metre

SC/UPC Pigtail Multi Mode 50/125 1 metre

0 yorum 0 Satıldı. Stokta şuan 99995 var
6,49TL
Marka:
Ürün Kodu: 0421PSX09L1
Stok Durumu: Stokta var
İncelenen 74 süre

Ürün özellikleri

  • Multi Mode 50/125 OM2 Çekirdek Tipi
  • 1 Core (Simplex) Core Sayısı
  • SC/UPC Konnektör Yapısı

Ürün Açıklaması

Simplex SC / UPC 50/125 Multi Mode Fiber Optik Pigtail, 0.9 mm 


Fiber optik pigtailler, sahada iletişim cihazları arası bağlantı yapmak için hızlı bir yol sağlar. Bunlar, en katı mekanik ve performans özelliklerinizi karşılayacak olan endüstriyel standartlar tarafından dikte edilen protokol ve performansa göre tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir.

Teknik Özellikleri
Konektör A
SC
Konnektör B
Sonlandırılmamış (Tek Konnektör)
Çekirdek Türü50/125Çekirdek Sayısı1 Core (Simplex)
Çekirdek Sınıfı
Bend Insensitive (OM2)Minimum Bükülme Yarıçapı
7,5 mm
Connector Polish TürüUPCKablo Çapı
0.9mm
Dış Kılıf TürüLSZHDış Kılıf Rengi
Turuncu
Dalga Boyu
850/1300 nm
Dayanıklılık
> 1000 Kez
Ekleme Kaybı (Insertion Loss)
≤0.3 dB
Değişebilirlik≤0.2 dB
Geri Dönüş Kaybı (Return Loss)
≥20 dB
Titreşimde≤0.2 dB
Çalışma sıcaklığı
-40~75°C
Depolama Sıcaklığı
-45~85°C


Farklı Ekipmanlar İçin Çeşitli Uygulamalar

CATV, FTTH / FTTX, telekomünikasyon ağları, tesis kurulumları, veri işleme ağları, LAN / WAN ağı ve daha birçok alanda yaygın olarak kullanılır.




Üç Delikli Fiber Stripper ile Fiber Optik Pigtail Nasıl Hazırlanır






Fiber Optik Pigtail Ekleme için İki Önemli Yöntem









Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi