Grid Görünüm:
-32%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 12 Port

(0)
123,93TL 182,25TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

-32%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi 24 Port

(0)
123,93TL 182,25TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Type 24 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik Paneller, bir çok ç..

-13%
Hızlı İncele

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port

(0)
328,05TL 379,09TL

Fiber Optik Patch Panel (ODF) - 1U 19" Rack Tipi Patch Panel  - Teleskopik Raylı ve Açılı 12 Port SC DX - 1 KasetliFiber optik paneller (ODF) Optical Distribution Frame  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak ku..

-33%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 Kasetli

(0)
218,70TL 328,05TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 16 Port SC SX - 2 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik OD..

-43%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 4 Port

(0)
58,32TL 102,06TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 4 Port  Fiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB'ler, ..

-29%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

(0)
182,25TL 255,15TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

-33%
Hızlı İncele

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) - Yeni Duvar Tipi 8 Port - 1 Kasetli

(0)
145,80TL 218,70TL

Fiber Optik Sonlandırma Kutusu (ODB) -  Duvar Tipi 8 Port SC SX - 1 KasetliFiber optik Sonlandırma Kutuları (ODB) Optical Distribution Box  olarak'ta bilinirler, Fiber optik paneller genel olarak, Telekomünikasyon, Datacanter ve CCTV ve benzeri uygulamalarda bir uçtan diğer uca, sonlandırma ekipmanı olarak kullanılır. Fiber Optik ODB..

-30%
Hızlı İncele

LC/APC Dublex Single Mode Plastik Fiber Optik Adapter - Fibline

(0)
5,10TL 7,29TL

LC / APC - LC / APC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme KaybıBazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.Fiber optik adaptörler, iki konektörü hassas bir şekilde bağ..

-30%
Hızlı İncele

LC/UPC Dublex Multi Mode Plastik Fiber Optik Adapter - Fibline

(0)
5,10TL 7,29TL

LC / UPC - LC / UPC Multi Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme KaybıBazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.Fiber optik adaptörler, iki konektörü hassas bir şekilde bağl..

-30%
Hızlı İncele

LC/UPC Dublex Single Mode Plastik Fiber Optik Adapter - Fibline

(0)
5,10TL 7,29TL

LC / UPC - LC / UPC Single Mode Fiber Optik Adaptör, 0.2dB Ekleme KaybıBazen Coupler olarak da adlandırılan fiber optik adaptör, fiber optik patchcord'ları veya fiber optik konektörleri/pigtailleri iki fiber optik hat arasında sonlandırmak veya bağlamak için tasarlanmış küçük bir cihazdır.Fiber optik adaptörler, iki konektörü hassas bir şekilde bağ..

-20%
Hızlı İncele

Sensörlü El Dezenfektan Dispenseri - 1000ml Sterilyo Merka

(0)
291,60TL 364,50TL

Sensörlü El Dezenfektan   DispenseriTürkiye'de Tek Bir Çok Fonksiyonluİster Pille İster Enerji Adaptörü İle ÇalıştırınSTERILYO Marka  Yetkili Satıcı'danAynı Gün Kargo..

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)